dilluns, 11 de desembre de 2017
ORGANIGRAMA
Visites 1
Valoració: 28/40
 

ÒRGANS DE GOVERN I GESTIÓ DE L`ESCOLA

Entitat Titular: Filles de Maria Auxiliadora.
Representant de l'Entitat Titular: Anna Temprado.
Directora Pedagògica: Eva Mata.
Cap d'estudis: Mari Aguilar.

 

EQUIP DIRECTIU

Titular: Anna Temprado.
Directora Pedagògica: Eva Mata.
Cap d'estudis: Mari Aguilar.
Educació en la Fe:
Clara del Águila.
Educació Infantil: Alba Codina.
Educació Primària: Ivà Morcillo.
Administradora: Carme Invernón

 

EQUIP DE COORDINACIÓ

Directora Pedagògica: Eva Mata.
Coordinador Comunitat de Petits:
Francesc Torras.
Coordinadora Comunitat de Mitjans:
Mari Aguilar.
Coordinadora Comunitat de Grans: 
Maribel Moral.

 

ECOP (EQUIP DE COORDINACIÓ DE PASTORAL)

Coordinadora de Pastoral: Clara del Águila.
Directora pedagògica: 
Eva Mata.
Titular: Anna Temprado.
Representant de la Comunitat de Petits: 
Carles Alcoberro.
Representant de la Comunitat de Mitjans: 
Yolanda Fages.

 

EOP (EQUIP D’ORIENTACIÓ PSICOPEDAGÒGICA)

Psicopedagoga: Gemma Rodríguez.
Directora pedagògica: 
Eva Mata.
Mestra d’Educació Especial: 
Carme Castillo.

 

CONSELL ESCOLAR

Presidenta: Eva Mata.
Representants Titulars: 
Anna Temprado, Raquel Noain i Jordi Lleixà.
Representants mestres: 
Mercè Travé, Gemma Herrera, Cristina Gámez i Julio Pedraza.

Representants pares: Sonia Escudero, Mª Carmen López i Ignasi del Águila.
Representant de l'AFA: Jordi Babio.
Representant Municipal: Carme Gil de Bernabé.
Representant PAS: José Picazo.

 

EQUIP DOCENT

 

   EDUCACIÓ INFANTIL

CURS

TUTOR/A

P3A

Rosa del Águila

P3B

Alba Codina

P4A

Laia Serrat

P4B

Carles Alcoberro

P5A

Francesc Torras

P5B

Dolors Jordán

 

EDUCACIÓ PRIMÀRIA

CURS

TUTOR/A

1rA

Tere Andrés

1nB

Silvia Canales

2nA

Julio Pedraza

2nB

Gemma Herrera

3rA

Yolanda Fages

3rB

Mari Aguilar

4tA

Begoña Nicolás

4tB

Maribel Moral

5èA

Toni Lázaro

5èB

Mercè Travé

6èA

Ivà Morcillo

6èB

Susanna Giménez

 

 

 

ESPECIALISTES

MESTRE/A

ESPECIALITAT

Manel Egea

Educació Física

Carme Castillo

Educació Especial

Esther Ruiz

Educació Artística: música i Ambients Petits

Montse Fontanet

Ed. Infantil i Ambients Petits

Jordi de León

Religió i Ambients Mitjans

Cristina Gámez

Anglès i Ambients Grans

Eva Mata

Reforç

Clara del Águila

Matemàtiques i Ambients Grans

Loreto Pereira

Anglès, reforç i Ambients Mitjans

Gemma Rodríguez

Psicopedagoga / Complementàries Educació Infantil

Marta Domingo

Matemàtiques i Religió

 

PERSONAL D’ADMINISTRACIÓ I SERVEIS.

Administració i secretaria

Carme Invernón i Elena Ramón

Recepcionista

Nati Martínez

Fotocopiadora

Ángeles Zunzarren

Empresa Menjador

Endermar

Servei Neteja

Coral S.L.

Manteniment

José Picazo

Canguratge

Andreu Aneas

Personal de menjador

Isabel Picazo, Mari Carmen Garrido, Rosa Rodríguez, Núria Medina, Sanae El Moujahid, Susana GonzálezMari Corredera, Joaquima López i Raquel Martí.

Coordinació Extraescolars

PROESCO, Món Idiomes i Gimnàstic Terrassa

 

 

Dosatic S.L. © 2017
Site desenvolupat per DYNAMO 3.5

Política de Privacitat